Vidinė balkonų apdaila

P1300264      P1300276

Teikiame balkonų apdailos paslaugas. Atliekame balkonų vidaus sienų, lubų apkalimą plastikinėmis ar medinėmis dailylentėmis. Įrengiame ir apšiltiname grindis balkonuose. Montuojame palanges, sandariname balkonų tarpus. Balkonas iš karto tampa jaukesnis, šiltesnis ir gražesnis.

 PVC apdailos lentelės būna įvairių spalvų ir faktūrų, jos gražiai susijungia ir puikiai tinka apšildyti balkonui, nes turi gerą garso izoliaciją, nepraleidžia drėgmės, nepūva, neleidžia atsirasti grybeliui, nereikalauja daug priežiūros.

Medinės dailylentės sukuria jaukumo ir šilumos įspūdį. Medinės vidaus  dailylentės  gali būti naudojamos tiek sienų, tiek lubų apdailai. Vertikaliai sukaltos vidaus dailylentės patalpą paaukština, horizontaliai – paplatina. Medinės lentelės būna šiurkščiu ir obliuotu paviršiumi iš eglės, pušies ir maumedžio medienos. Balkono apkalimas mediena turi šiuos privalumus: leidžia apkalti balkoną minimaliomis sąnaudomis, išlygina kreivas sienas, izoliuoja garsą ir šilumą, lengvai prižiūrima.

 

Iškilus klausimams, ar norint užsisakyti balkono apdailą, skambinkite:

tel. 370603 54546, 85 2552525