Roletai, žaliuzės

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS

roletai1Vertikalios žaliuzės tinkamos naudoti tiek biurų patalpose, tiek gyvenamosiose namuose. Jos idealiai tinka ne tik patalpos erdvių atskyrimui, bei privatumo užtikrinimui. Vertikalios žaliuzės pasižymi itin lengva priežiūra, nes juostos pagamintos iš impregnuotų, kietų, nerenkančių dulkių audinių. Žaliuzes galima pritaikyti ant nevarstomų ar trapecinių langų, nišoje, virš nišos, prie sienos arba prie lubų. Žaliuzės Jūsų pasirinkimu gaminamos iš 89 mm, 127 mm ir 250 mm pločio juostų. Žaliuzes valdant grandinėle arba virvele galima nustatyti juostų pasisukimo kampą ir juostų vietą. Pasirinkus tam tikrą vertikalių žaliuzių juostų rūšį, jos gali būti pritaikomos drėgnoms patalpoms.   

 

ROLETAI

  rol2Roletai gali būti naudojami patalpos užtemdymui, saulės spindulių blokavimui, privatumui arba kaip interjero detalė. Mūsų siūlomi roletai pritaikyti visų tipų langams. Varstomų langų atveju roleto audinys išlieka pogludęs prie stiklo. Roletai gali būti tvritinai prie pat stiklo, ant lango rėmo, nišoje, ant sienos arba į lubas. Mūsų siūlomas audinių asortimentas labai platus. Valdymo variantai yra arba grandinėle arba elektro varikliu, todėl visuomet yra galimybė audinį užfiksuoti pageidaujamame aukštyje. Tačiau roletų matmenys tiesiogiai priklauso nuo audinio techninių savybių.

 

 

APSAUGINĖS ŽALIUZĖS

Efektyvi apsauga nuo atšiaurių klimato sąlygų ir triukšmo. Tokia išorinė langų uždanga apsaugo nuo žalos, kurią sukelia stiprus lietus, kruša, pūga, vėjas, taip pat – tiesioginiai saulės spinduliai. Be to, ji izoliuoja iš gatvės sklindantį triukšmą, bei saugo nuo smalsių praeivių žvilgsnių, todėl yra išmintingas sprendimas vertinantiems ramybę. Tyrimai atskleidžia, kad apsauginės žaliuzės padeda sumažinti pastato šildymo (žiemą) ir kondicionavimo (vasarą) išlaidas. Taigi, tai – praktiškas sprendimas, jei siekiate sutaupyti.
Paprastas valdymas. Apsaugines žaliuzes galite valdyti rankiniu, nuotoliniu arba automatiniu būdu. Reikiamu metu lengvai pakelsite ar nuleisite tiek vienerias žaliuzes, tiek visas kartu. Yra platus spalvų pasirinkimas.

Apsauga nuo įsilaužimo. Apsauginės žaliuzės padeda jums apsisaugoti nuo vagystės. Tam montuojamos specialios sklendės. Tai aktualu parduotuvių, biurų ir jaukių šeimos namų savininkams. Ši priemonė ypač efektyvi, jei yra derinama su specialia pastatų apsaugos sistema.

ROMANETĖS

Romanetės tai į klostes sukeliamos užuolaidos. Galime pasiūlyti plačią audinių raštų, spalvų ir atspalvių gamą. Romanetės pritaikomos visų tipų langams, todėl jos gali būti montuojamas nišoje, ant sienos arba į lubas. Dažnai varstomų langų atveju rekomenduojama romanetes tvirtinti virš nišos arba pasirinkti roletą iš tokio pačio audinio. Romanečių galimi valdymo variantai yra grandinėle arba virvele. Visas romanetes galima užfiksuoti Jums reikiamame aukštyje, tačiau romanetės dengiamas aukštis sukėlus medžiagą yra 25-30 cm. Priklausomai nuo patalpos ir gaminio tvirtinimo vietos galima pasirinkti romanečių klosčių aukščius.

 

 

 

ALIUMINIO ŽALIUZĖS

Horizontalios aliuminio žaliuzės puikiai tinka norint reguliuoti šviesos intensyvumą, įgalintą šviesą nukreipti į lubas arba grindis, užtikrinti privatumą. Jos gerai atspindi žalingus saulės spindulius, nebijo drėgmės, todėl jas galima pritaikyti virtuvės ir vonios kambariams. Aliuminio žaliuzės gali būti tvirtinamos prie pat stiklo tarp stiklajuosčių arba ant lango rėmo. Šio tipo žaliuzės gaminamos iš 16 mm ir 25 mm  pločio aliuminio juostų, todėl jas galima pritaikyti varstomiems, bei atveriamiems langams. Pagrindinis privalumas išskiriantis šio tipo žaliuzes iš kitų yra tai, kad horizontalios aliuminio žaliuzės yra gaminamos neribojant žaliuzės matmenų.

MEDINĖS ŽALIUZĖS

Medinės horizontalios žaliuzės tai natūralios medienos gaminiai, papildantys interjerą prabanga ir elegancija. Jos ne tik užtikrina privatumą ar reguliuoja šviesos intensyvumą, bet ir įgalina šviesą nukreipti į Jūsų norimą vietą, lubas arba grindis. Mes Jums galime pasiūlyti plačią mechanizmų ir spalvų gamą. Medinės žaliuzės gaminamos iš 25 mm arba 50 mm pločio medinių juostų. Žaliuzes galima valdyti lazdele arba virvele, tačiau atskirais atvejais galima valdyti ir elektros varikliu. Dėl savo konstrukcijos žaliuzės visiškai neužtamsina patalpos, nes juostelės paprasčiausiai tarpusavyje pilnai nesusiglaudžia. Taip pat dėl temperatūrų kaitos nepatariama medinių žaliuzių kabinti virš radiatoriaus, virtuvėje, vonios kambaryje ar pirties zonoje.

TINKLELIAI NUO UODŲ

 Tinkleliai nuo uodų ir vabzdžių – patogi ir estetiška priemonė, puikiai tinkanti sodybose, sodo nameliuose, individualiuose namuose bei daugiabučiuose. Tinkleliai nuo uodų, kurie montuojami į lango nišą arba ant lango rėmo ar sienos, pritaikomi bet kokio dydžio ir tipo (plastikiniams, aliuminiams, mediniams) langams, todėl gali būti įrengiami visuose kambariuose – miegamajame, palėpėje, virtuvėje ar vonios kambaryje. 

 

Iškilus klausimams, ar norint atlikti užsakymą, skambinkite:

tel. 370603 54546, 85 2552525