Rėminė stumdoma sistema

Stiklinimas aliuminio profilių sistemomis pasižymi gana aukštu hermetiškumu, kuris reikalingas temperatūrai išlaikyti, bet kartu jos konstrukcija leidžia natūraliai ventiliuoti patalpą, kad išveng2008 05 31 029ti langų rasojimo. Praktika rodo, kad toks stiklinimas leidžia išsaugoti aukštesnę temperatūrą balkone žiemą. Pastebėta, kad kambaryje su įstiklintu balkonu temperatūra šaltu metų laiku yra 7 – 9 laipsniais aukštesnė. Jeigu užsakovui patinka erdvės įspūdis, o reikia tvirto, patikimo rėminio balkono įstiklinimo, galime pasiūlyti ir tokį variantą: vietoje apatinės aklinos dalies pagaminti ir sumontuoti stacionarią aliuminio – stiklo konstrukciją. Saugumo sumetimais naudojamas grūdintas stiklas arba tripleksas. Tokiu atveju gauname šiuolaikišką dizaino požiūriu kartu rėminę stiklinimo konstrukciją. Specialios furnitūros pagalba visos stumdomos dalys užrakinamos, kas ypač svarbu, kai šeimoje auga maži vaikai. Konstrukcijoje naudojamas 4 mm stiklas sumažina triukšmą apie 20 %. Sistemoje galima naudoti grūdintą arba paprastą stiklą. Didelis sistemos privalumas – galimybė įmontuoti tinklelį nuo uodų. Stiklai aliuminio rėmelyje lengvai stumdomi ant pagrindinio rėmo bėgelių. Bėgelių gali būti 2 – 3, priklausomai nuo judančių rėmelių skaičiaus ir klientų pageidavimų. Rėmelių ir bėgelių skaičius parenkamas pagal pageidaujamą balkono atidarymo plotą. Sistema patogi tuo, kad yra užrakinama.
Stiklus saugu ir patogu valyti, kadangi įstiklinti rėmeliai lengvai išimami ir taip pat lengvai vėl įstatomi. Stumdoma balkonų sistema skirta balkonų ir lodžijų stiklinimui, kur reikalingas ypatingai geras sandarumas, paprastumas ir lengvumas eksploatuojant.
Stumdomos dalys yra įrėmintos aliuminio rėmuose, todėl visa konstrukcija yra stabili. Ratukų konstrukcija tvirtinasi į aliuminio profilį ir turi vertikalaus reguliavimo  galimybę, taip užtikrinamas ypatingai lengvas judančių dalių judėjimas. Specialus nuolydis išorinėje profilio pusėje ir drenažo kanalai neleidžia susikaupusiai drėgmei patekti į vidinę balkono pusę. Sandarinimo šepetėliai neleidžia krituliams patekti į konstrukcijos vidų ir slopina judančių dalių vibraciją nuo vėjo. Visos judančios dalys labai lengvai išsiima ir įsideda, tokiu būdu nekyla jokių sunkumų norint išvalyti stiklus iš išorės. Specialios blokuotės neleidžia judančių dalių iškelti iš išorinės pusės, taip apsaugo nuo įsibrovėlių ir ekstremalių klimatinių sąlygų. Visi stiklai užspaudžiami iš vidinės pusės specialiomis aliuminio stiklajuostėmis, todėl esant poreikiui, vietoje stiklo galima naudoti 4, 5, 6, 18mm, įvairius užpildus. Uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojasi ir užsirakina. Rankenos ir spynelės yra įleistos į aliuminio profilį, todėl varstant stiklas visada lieka švarus. Yra specialūs kampiniai profiliai, kurių pagalba stumdomą balkonų stiklinimo sistemą galima sujungti įvairiausiais kampais.
Apatinė balkono dalis stiklinama į tokio pat pločio profilius kaip ir viršutinė dalis, todėl vaizdas tiek iš išorės tiek iš vidinės pusės yra vientisas ir puikus. Visus profilius galima dažyti milteliniu būdu pagal norimą RAL paletės spalvą.  Apatinės dalies stiklinimas atliekamas naudojant 6mm klijuotą stiklą (tripleksas).

Iškilus klausimams, ar norint užsisakyti balkoną, skambinkite:

tel. 370603 54546, 85 2552525