Terasos, pavėsinės ir stoginės

Dauguma stengiasi pasimėgauti paskutinėmis saulėtomis dienomis su artimais žmonėmis. Bet yra ir norinčių rekonstruoti savo gyvenamą plotą, panaudojant ypatingus dekoro elementus ir įrengia įstiklintas terasas.  Jie ne tik padidina gyvenamą plotą, padaro jį stilingu, bet ir turi vietą poilsiui.  

Kiekvienas įsivaizduoja idealią terasą skirtingai – kiek žmonių, tiek nuomonių. Bet įstiklinta terasa su nuostabiu vaizdu į gamtą patenkins visų lūkesčius. Šiuolaikinio dizaino terasa, su dideliais langais, suteikia neapsakomą atmosferą, dėl dieninės šviesos ir nuostabaus vaizdo į gamtos kampelį, tai daugelio svajonė. 

Tie, kuriems pasisekė su gražiu vaizdu į gamtą, būtinai norės, kad iš terasos būtų išėjimas į kiemą ar prie baseino, o stiklinis stogas maksimaliai leis patekti dieninei šviesai, kas suteiks terasai jaukumo.

Siūlome aukščiausios kokybės terasas, stogines ir pavėsines už protingą kainą. Gaminame iš aukščiausios rūšies aliuminio profilių, dažytų miltelinių būdu, kurie tolygiai padengia paviršių, laikui bėgant neblunka ir nesilupa. Aliuminio profiliai pasižymi lengvumu, ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra.


Gaminame nestandartinių išmatavimų ir konstrukcijų terasas, pavėsines ir stogines.

Iškilus klausimams, ar norint užsisakyti terasą, skambinkite:

tel. 370603 54546, 85 2552525