Berėmė stumdoma sistema

   Berėmė stiklinimo sistema iš esmės skiriasi nuo kitų stiklinimo variantų: joje nėra rėmų ir pertvarų. Tokiu būdu įstiklintas balkonas atrodo lengvas, skaidrus ir erdvus. Ši berėmė stiklinimo sistema turi daug privalumų rekonstruojant pastatų fasadus. Klientas gali pasirinkti spalvą pagal pageidavimą, o stiklas gali būti skaidrus, bronzinis, pilkas, žalias arba matinis. UV spinduliai ir vanduo per labai mažą laiko tarpą gali sunaikinti montavimo pūtų savybes, dėl to jas būtina paslėpti po apdailos juostomis ar silikonu.
Stiklinimo sistemos privalumai gyventojams – šis stiklinimo būdas apsaugo balkoną nuo sniego, vandens ir dulkių. Balkone pasidarys šilčiau, sumažės triukšmas. Stiklų dalys slankioja, todėl jų priežiūra nesudarys jokių problemų. Taip pat ši sistema yra saugi vaikams: stiklinimo sekcijas vėdinimui galima užblokuoti taip, kad vaikai negalėtų jų atidaryti. Šio balkonų stiklinimo negalima atidaryti iš išorės. Tvirti aliumininiai profiliai ir grūdintas stiklas didina saugumą. Patogų valymą palengvina tai, kad kiekvienas stiklas juda ir galima prieiti iš abiejų stiklo kraštų, o stiklai dažniausiai ne platesni negu 80 cm.
Pritaikymo vietos – balkonų stiklinimo sistema labiausiai tinka naujos ir senos statybos daugiabučių namų balkonų ir lodžijų stiklinimui. Taip pat ši berėmio stiklinimo sistema naudojama terasų, verandų ir tambūrų stiklinimui. Naudojant tokią sistemą, galima lengvai išsaugoti pastato fasadą ir sukurti balkonuose komfortą ir jaukumą. Taigi mūsų siūloma berėmė konstrukcija – tai puikus sprendimas jūsų balkonui, lodžijai arba verandai. Su ją Jus niekada nepajusit jokių nepatogumų, Jūsų patalpoje visada bus daug saulės, šviesos, laisvės pojūčio, džiaugsmo ir teigiamų emocijų… Jus daugiau neturėsite problemų ir galvos skausmų dėl sunkiai arba blogai užsidarančių langų, nereikės kiekvieną pavasarį gramdyt senus dažus ir iš naujo perdažyt senus rėmus. Mes garantuojame, kad busite patenkinti mūsų darbais.
Slankiojantys stiklai su ratukais įstatomi į viršutinį profilį. Pageidaujant, galima naudoti tonuotą stiklą. Visi stiklai yra stumdomi, galintys persislinkti per visą balkono ilgį. Užstumiant vieną stiklą už kito galima atidaryti iki 50% balkono stiklo sienos bet kurioje vietoje. Šios sistemos patobulinimas – sandarinimo šepetėlis, kuris ankščiau buvo tik klijuojamas prie stiklo, dabartiniu metu įmaunamas į aliuminio profiliuką. Šis aliuminio profiliukas tarnauja kaip sandarinimo šepetėlio laikiklis, ir kaip rankenėlė stiklui stumdyti. Įvedus šią naujovę išvengiame šepetėlio atsiklijavimo nuo stiklo galimybės.

Iškilus klausimams, ar norint užsisakyti balkoną, skambinkite:

tel. 370603 54546, 85 2552525